Zdobywcy Wiedzy – wrażenia redakcji wrolimamy.pl

Logo bloga wrolimamy.plNasza platforma edukacyjna wzbudza zainteresowanie nie tylko w kręgach nauczycieli wczesnoszkolnych, ale też wśród rodziców. Tak się złożyło, że trafiła do nas redakcja portalu wrolimamy.pl. Wrażenia z obsługi naszej platformy edukacyjnej redakcja opisała w obszernym artykule, za który serdecznie dziękujemy.

Po zapoznaniu się z wersją demonstracyjną zdecydowałam się na zakup. Spędziłam już wiele godzin z moją pociechą nad platformą i muszę Wam powiedzieć, że nauka stała się prawdziwą przyjemnością. Wspólnie mogliśmy układać puzzle z częściami mowy, znajdować na mapie państwa i dopasowywać do nich flagi (nigdy nie myślałam, że tak szybko uda mi się nauczyć mojego szkraba najbliższych sąsiadów Polski!)


wrolimamy.pl to poczytny blog prowadzony przez grupę bardzo różnych kobiet, które mają jedną cechę wspólną: każda z redaktorek jest dumną mamą i przykłada do tej roli ogromną wagę. Blog pełen jest inspirujących wpisów na wiele tematów, które w większym lub mniejszym stopniu dotyczą życia każdej mamy. Na pewno materiał publikowany przez redakcję wrolimamy.pl zainteresuje również i tatusiów, dlatego serdecznie zapraszamy do lektury całego artykułu na temat naszej platformy – LINK – oraz obserwowania portalu kreatywnych mam!

 

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *