Zdobywcy Wiedzy w Twojej szkole – zgłoś się do programu

Logo programu Zdobywcy Wiedzy w Twojej Szkole PLUSZdobywcy Wiedzy w Twojej Szkole to program kierowany do wszystkich szkół podstawowych na terenie całego kraju. Zależy nam również na udostępnieniu platformy w polonijnych szkołach poza granicami Polski.

W ramach programu bezpłatnie włączymy pełny dostęp do gier i quizów wszystkim zainteresowanym szkołom podstawowym. Zależy nam na dostarczeniu platformy do szkół celem wykorzystania jej przez Państwa w czasie zajęć lekcyjnych na tablicy interaktywnej. Każda placówka, która wyśle do nas chęć przystąpienia do programu otrzyma specjalne konto, gdzie po zalogowaniu się, będzie miała możliwość skorzystania z udostępnionych tam materiałów.

Wakacje już niemal za nami, czas więc odpowiednio się przygotować do nowego roku szkolnego. A skoro o tym już mowa, pamiętajcie, że w Waszej klasie nie może zabraknąć Zdobywców Wiedzy!

Z powodu ogromnego zainteresowania programem Zdobywcy Wiedzy w Twojej Szkole w ubiegłym roku szkolnym, zdecydowaliśmy się go przedłużyć na rok 2017/2018! Dodatkowo oferujemy Państwu możliwość uzyskania rozszerzonego dostępu do naszej platformy, szczegóły na temat programu Zdobywcy Wiedzy w Twojej Szkole+ znajdziecie w tabeli poniżej:

 ZWwTS

ZWwTS+

 Konto komercyjne

 Gry i quizy edukacyjne
 Dostęp w godzinach 8-16  24 godziny na dobę
 Ilość kont 5 kont nauczycielskich 12 kont nauczycielskich
+ klucze aktywacyjne kont dla dzieci
Zgodnie
z zamówieniem
 Kolorowanki i karty pracy
 Statystyki i raporty
 Zadanie prac domowych
 System grywalizacji
 Dostęp dla uczniów w domu
 Konkursy z nagrodami
 ZAMÓWIENIE

Program - Zdobywcy Wiedzy w Twojej SzkoleShare This:

Facebook