Chełmski Park Wodny – relacja z otwarcia

Za nami weekend pełen wrażeń. Jak zapewne wiecie, mieliśmy okazję brać udział w otwarciu Chełmski Park Wodny i promować Zdobywców Wiedzy na terenie obiektu. Dzięki uprzejmości Pana Prezesa Zbigniewa Mazurka mogliśmy wspólnie z mieszkańcami Chełma i okolic cieszyć się z atrakcji, które oferuje Park.

Chełmski Park Wodny

_aaa7787

Jesteśmy pod wielkim wrażeniem organizacji imprezy. Dzięki zaangażowaniu zespołu Parku Wodnego tłumne otwarcie przebiegło bardzo sprawnie. Nie sposób też nie pochwalić samego obiektu. Piękny, nowoczesny budynek bardzo zachęca żeby go odwiedzić, przestronny parking pozwala bez stresu pozostawić auto, a uczynna obsługa udziela pomocy przy każdym zapytaniu. Wietrzymy spory sukces, którego z całą mocą życzymy Panu Prezesowi i całej obsłudze.

Zdobywcy Wiedzy

Ze swojej strony zadbaliśmy o dodatkowe atrakcje – wszyscy, którzy korzystali w tych dniach z oferowanych atrakcji mieli także okazję do zapoznania się z naszą platforma edukacyjną.

To był niesamowity czas dla nas wszystkich, zainteresowanie Zdobywcami Wiedzy przerosło nasze najśmielsze oczekiwania! W dniach 26-27.11. pokazaliśmy Zdobywców Wiedzy ponad 2000 osobom i zarejestrowaliśmy ponad 800 kont! Dziękujemy Wam wszystkim za czas, jaki poświęciliście przy naszym stoisku. Patryk dwoił się i troił, żeby nikt nie przeszedł koło nas obojętnie. Dziękujemy Ci za Twoje niezwykłe zaangażowanie.

Wszystkie dzieci otrzymały od nas upominki w postaci zeszytów i planów lekcji. Wielu z Was aktywnie rozwiązywało quizy na platformie, bardzo nas cieszy tak ciepłe przyjęcie i  zainteresowanie. To dla nas ogromna nagroda móc obserwować uśmiech na twarzach dzieci rozwiązujących ze skupieniem nasze quizy.

Z największą przyjemnością słuchaliśmy również Waszych pytań, tak duże zainteresowanie jest dla nas ogromną motywacją. Mamy nadzieję, że odpowiedzi, których udzielaliśmy, zaspokoiły Waszą ciekawość i rozwiały wszelkie wątpliwości. Gdyby jednak pojawiły się kolejne pamiętajcie, że jesteśmy do Waszej dyspozycji. Pytania możecie słać na adres mailowy pomoc@zdobywcywiedzy.pl lub w wiadomości na portalu Facebook.

Przypominamy, że tylko do końca roku kalendarzowego 2016 obowiązuje promocja 10% na zakup dowolnego planu abonamentowego w ramach platformy zdobywcywiedzy.pl. Kod rabatowy, który należy wpisać przy dokonywaniu płatności to

ZW_OPEN1116
Zapraszamy do zakupu!

Zdobywcy Wiedzy - Logo

Możesz również polubić…

6 komentarzy

 1. Beata pisze:

  Było ekstra! Naprawdę fajne miejsce, a zdobywcy mega fajni, siostrzenicy podobały się gry mi Pan z brodą 🙂

 2. witam pisze:

  Cześc wszystkim

 3. Julek pisze:

  super quizy i gry edukacyjne!

 4. witam pisze:

  cześć wszystkim

 5. haha pisze:

  to jest fajne

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *