Zdobywcy Diamentów – konkurs Euro-Forum

Wraz ze szkołą językową Euro-Forum mamy przyjemność ogłosić konkurs organizowany pod hasłem ZDOBYWCY DIAMENTÓW

 Ramy czasowe konkursu: konkurs trwa w okresie od 14.12.2016 do 10.01.2017

Konkurs Zdobywcy DiamentówWarunki uczestnictwa: w konkursie mogą wziąć udział wszyscy uczniowie kursów języka angielskiego organizowanych przez Euro-Forum w bieżącym roku szkolnym 2016/2017, którzy jednocześnie są uczniami klas 1-3 i został im udostępniony moduł języka angielskiego w ramach platformy zdobywcywiedzy.pl

Zasady konkursu Zdobywcy Diamentów: zadaniem uczestników jest aktywne zdobywanie diamentów w ramach udostępnionych im quizów przez cały czas trwania konkursu.

Wszystkich uczestników obowiązuje równy start. Rywalizacja odbywa się na kontach uczniowskich Szkoły Euro-Forum. Rozstrzygnięcie nastąpi w ramach szkół, w których odbywają się zajęcia Euro-Forum (SP nr 43, SP nr 12, SP nr 30, SP nr 28 oraz filii w Lubartowie), a nagradzanie będą pierwsze i drugie miejsce w każdej ze szkół oraz pierwsze miejsca w ramach każdej z grup. Wyniki zostaną ogłoszone 11.01.2017 poprzez profil Zdobywcy Wiedzy na Facebook’u.

Przewidziane nagrody:

 • Najlepszy Zdobywca Diamentów z każdej grupy otrzyma oryginalną koszulkę Zdobywców Wiedzy
 • I miejsce: voucher na 2 godziny zabawy w Manii Skakania ul. Krochmalna 13 w Lublinie o wartości 50 PLN
 • II miejsce: voucher na 2 godziny zabawy w HopSala w Galerii Olimp w Lublinie o wartości 25 PLN

Życzymy powodzenia!

Regulamin konkursu Zdobywcy Diamentów

 1. Uczestnictwo w konkursie oznacza zaakceptowanie poniższego regulaminu.
 2. W przypadku ewentualnych różnic między niniejszym regulaminem, a treścią konkursu, priorytet mają ustalenia z regulaminu konkursu.
 3. Konkurs organizuje szkoła języków obcych Euro-Forum Marek Gudków ul. Graniczna 4/7,8 20-010 Lublin Nip 946-123-32-50 REGON 430588240 (Organizator).
 4. Uczestnikiem jest  każdy uczeń szkoły podstawowej klas 1-3 uczęszczający na zajęcia języka angielskiego Euro-Forum w roku szkolnym 2016/2017, któremu został udostępniony moduł języka angielskiego na platformie ZdobywcyWiedzy.pl.
 5. Konkurs odbywa się niezależnie dla każdej ze szkół, w których odbywają się zajęcia języka angielskiego Euro-Forum.
 6. Przedmiotem konkursu jest rywalizacja w zdobywaniu diamentów (punktów przydzielanych za poprawnie wykonany test) na platformie www.zdobywcywiedzy.pl w ramach udostępnionych indywidualnych kont uczniowskich.
 7. O wygranej decyduje ilość zdobytych diamentów w czasie trwania konkursu.
 8. Konkurs trwa w okresie 14.12.2016 – 10.01.2017 r.
 9. Nagrody przyznawane są w dwóch kategoriach – Zwycięzca grupowy oraz Zwycięzca Szkolny. Zwycięzcą grupowym jest uczeń, który zdobył w czasie trwania konkursu najwięcej diamentów spośród uczniów swojej grupy zajęć językowych szkoły Euro-Forum. Zwycięzca szkolnym jest uczeń, który w czasie trwania konkursu zdobył najwięcej diamentów spośród uczniów danej szkoły, w której odbywają się zajęcia językowe Euro-Forum.
 10. Rozwiązanie konkursu wraz z ogłoszeniem laureatów zostanie opublikowane na łamach strony blog.zdobywcywiedzy.pl oraz na profilu Facebook Zdobywcy Wiedzy w terminie 5 (pięciu) dni od zakończenia konkursu. Zwycięzcy zostaną powiadomieni o wygranej podczas pierwszych zajęć z języka angielskiego swojej grupy Euro-Forum przez prowadzącego zajęcia lektora.
 11. Nagroda nie podlega zamianie na inną nagrodę niż przewidziana była w konkursie lub na jej równowartość pieniężną.
 12. W przypadku otrzymania nagrody której wartość przekracza maksymalną kwotę zwolnioną z podatku od wygranych, Wygrany zobowiązany jest do dopełnienia wszelkich czynności podatkowych oraz cywilno-prawnych we własnym zakresie i w pełni zwalnia z tych czynności Organizatora konkursu.
 13. Poprzez zgłoszenie udziału w konkursie Uczestnik wyraża zgodę i upoważnia Organizatora do przetwarzania swoich danych osobowych, w zbiorze danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji konkursu, zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.1997 (DZ.U. nr 133, poz. 883).
 14. Nagrody zostaną wręczone przez prowadzącego zajęcia lektora.
 15. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za trudności z realizacją konkursu z przyczyn niezależnych (przypadki losowe itp).
 16. Zgłaszając swój udział w niniejszym konkursie i biorąc w nim udział uczestnik, jego rodzic lub opiekun podporządkowuje się postanowieniom niniejszego regulaminu i wyraża w pełni zgodę na jego treść.

Możesz również polubić…

3 komentarze

 1. Ronii pisze:

  mam już 70 diamentów!!!

 2. oli bogusz pisze:

  ej ja wygrałam tą koszulkę ale jestem chora ominie mnie nagroda czy nie tak sie napaliłam na tą koszulkę

  • Oliwio, bardzo nas cieszy, że tak bardzo zależy Ci na naszej koszulce. Mamy zatem dla Ciebie kolejną okazję do jej zdobycia. Jeśli uda Ci się do 19.01 zdobyć kolejne 100 diamentów otrzymasz upragnioną koszulkę 🙂

   Trzymamy kciuki!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *