Dodaj konto dziecka

Pierwszym krokiem, jaki powinien podjąć rodzic po zakupie dostępu do naszej platformy edukacyjnej to skorzystanie z opcji Dodaj konto dziecka. Tylko z założonym kontem dla każdego dziecka Zdobywcy Wiedzy zaoferują pełnię swoich możliwości. Dziś w krótkim tekście przeprowadzimy małe szkolenie, w jaki sposób założyć konto dla dzieci.

W pierwszej kolejności, po zalogowaniu na konto rodzica należy przejść do sekcji Dzieci w górnym menu. Następnie w prawym górnym rogu należy kliknąć Dodaj konto dziecka. Proszę zwrócić uwagę, że na przycisku umieściliśmy licznik, ile kont dzieci przewiduje wykupiony abonament. Zwiększenie ilości kont, zawsze jest możliwe poprzez wykupienie wyższej opcji abonamentowej w zakładce Plany.

Zdobywcy Wiedzy - Dodawanie konta dziecka

Po kliknięciu Dodaj konto dziecka droga jest już bardzo prosta. Należy wypełnić krótki formularz składający się jedynie z dwóch pól –  Imię i Nazwisko oraz Nazwa konta dziecka. Ostrożnych w Dodaj konto dziecka - ZdobywcyWiedzy.plpublikowaniu danych personalnych od razu uspokajamy, Imię i nazwisko dziecka używane będzie tylko i wyłącznie w celach identyfikacji przez nauczyciela lub rodzica. Nazwa konta dziecka to tzw. login, który służy do logowania oraz jest publikowany w ogólnodostępnych raportach i rankingach. Jeśli nie chcą Państwo, aby dane personalne Państwa dzieci były widoczne warto ustalić dla dziecka jakiś sympatyczny login (Nazwę konta dziecka) np. KosmicznyJaś. Dzięki temu, łatwo będzie śledzić pozycję dziecka w rankingach a przy okazji zachowa się anonimowość, co jest podstawowym względem bezpieczeństwa.

Pamiętaj! Możesz założyć tyle kont ile wybrałeś w sw

Po dodaniu konta dziecka będziesz miał dostęp do raportu, w którym widoczne będą postępy Twojego dziecka w nauce. Raport podzieliliśmy na cztery kategorie tematyczne – j. polski, j. angielski, przyroda oraz matematyka. Dzięki temu łatwiej będzie zaobserwować obszary tematyczne, w których dziecko ma ewentualne trudności oraz sprawdzić, z którym tematem radzi sobie wyśmienicie. Mamy nadzieję, że funkcjonalności naszej platformy edukacyjnej okażą się pomocne w rozwoju Państwa pociech. Jeśli mają Państwo pomysły, w którą stronę powinniśmy ukierunkować rozwój platformy będziemy ogromnie wdzięczni za wszystkie wskazówki przesłane na adres mailowy: pomoc@euro-forum.com.pl.

Życzymy samych sukcesów!

 

Możesz również polubić…

2 komentarze

  1. Johnk788 pisze:

    I have read several good stuff here. Certainly worth bookmarking for revisiting. I surprise how much effort you put to make such a magnificent informative web site. egccadeckkdb

  2. Agregator RSS pisze:

    Bardzo ciekawy blog, rzeczowy i wyważony. Od dzisiaj zaglądam regularnie. Pozdrowienia 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *