Czas dzieci – czas na Zdobywców Wiedzy

Kiedy po przyjściu do pracy zauważam w raporcie monitorowania sieci nowy wpis na temat naszej platformy edukacyjnej od razu wiem, że to będzie dobry dzień. Dziś z samego rana nie było inaczej. Zaraz po włączeniu komputera zauważyłem, że kolejny portal poświęcony wychowaniu i edukacji dzieci wystawił nam pozytywną opinię. Portal Czas dzieci to jedno z tych miejsc w Internecie, które są ogromną pomocą zarówno dla nauczycieli, jak i rodziców oraz samych najmłodszych. Zapraszamy do lektury tekstu, który opublikowali na temat Zdobywców Wiedzy.

Wszystko to wygląda i brzmi świetnie, ale o jakości produktu ostatecznie świadczy, jak ocenią go dzieci. Przez kilka ostatnich dni mieliśmy okazję zapoznać się z platformą i trzeba przyznać, że dzieciaki były bardzo zadowolone. Barwna szata graficzna, dobrze zoptymalizowany stopień trudności oraz różnorodność ćwiczeń (mamy tu wykreślanki, puzzle, gdy polegające na dopasowaniu obrazków z podpisami i wiele, wiele innych) – oto rzeczy, które bez wątpienia mogą się młodemu użytkownikowi podobać! Co więcej, platforma wykorzystuje elementy tzw. grywalizacji.


Czas dzieci

Czas dzieci - opinia

Czas dzieci to strona internetowa, na której znajdziecie wiele inspirujących pomysłów co do tego, w jaki sposób ten czas z dziećmi kreatywnie można spędzić. Znajdziecie Państwo tam również wiele ciekawych miejsc, które warto z dzieckiem odwiedzić, recenzje produktów, które mogą uatrakcyjnić zabawę i naukę oraz wiele artykułów na każdy temat związany z wychowaniem i edukacją dzieci. Szerokie spektrum tematyczne gwarantuje Państwu, że każdy znajdzie tam wiele interesujących treści. Tym bardziej cieszy nas fakt, że redaktorzy portalu znaleźli czas i chęci do przetestowania Zdobywców Wiedzy.

Serdecznie zapraszamy zatem Państwa do lektury pełnego artykułu, który znajduje się na stronie Czas dzieci. Znajdą go Państwo klikając w ten oto link – Czas dzieci – ZdobywcyWiedzy.pl – nauka i zabawa w jednym. Pragniemy też przy tej okazji podziękować redakcji za miłe słowa względem naszej działalności. Każda taka wzmianka na nasz temat dodaje nam animuszu i chęci do dalszej pracy! Wielkie dzięki!

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *