Dobra Polska Szkoła – podbijamy USA

Zdobywcy Wiedzy podbijają Amerykę. Dziś na portalu polonijnym z Noweg Jorku – Dobra Polska Szkoła pojawił się interesujący wpis bardzo szczegółowo opisujący naszą platformę edukacyjną. W swoim artykule autor skupia się na elementach grywalizacji, funkcjach jakie oferują różne rodzaje kont oraz korzyściach jakie wynikają z płatnej subskrypcji. Zapraszamy do lektury tekstu, którego fragment prezentujemy poniżej:

Z pozoru wydaje się, że to jeden z kolejnych materiałów, których jest pełno w Internecie. To jednak tylko pozory: pod wieloma względami platforma jest wyjątkowa i wyróżnia się na tle konkurencyjnych rozwiązań tego typu. To, co ją odznacza, to pełny profesjonalizm w wykonaniu, treść zgodna z wytycznymi Ministerstwa Edukacji Narodowej oraz atrakcyjna szata graficzna. Jednak największą zaletą tej platformy edukacyjnej jest zastosowany mechanizm grywalizacji.


Dobra Polska Szkoła to polonijny portal prowadzony przez redakcję z Nowego Jorku. Skupia się on na najbardziej istotnych aspektach edukacyjnych dla społeczności polonijnej. Znajdują się tam ciekawe newsy, inspirujące felietony oraz wiele przydatnych informacji. Portal zrzesza polskich czytelników mieszkających w Stanach Zjednoczonych. Dobra Polska Szkoła to wspiera polską kulturę na obczyźnie, podkreśla pozytywne aspekty nauki w środowisku własnej grupy językowo-narodowej oraz oferują wiele cennych porad na temat edukacji dwujęzycznej.

Dobra Polska Szkoła - Zdobywcy Wiedzy podbijają USA

Obecność Zdobywców Wiedzy na tego typu portalu cieszy nas podwójnie ponieważ dzięki takim inicjatywom mamy szanse bawić również polskie dzieci za granicą. Mamy nadzieję, że nasi bohaterowie zdobędą ich sympatię, a dostęp do modułu edukacji polonistycznej wzmocni ich kontakt z rodzimym językiem i kulturą. Jest dla nas dowód, że Zdobywcy Wiedzy to nie tylko wysokiej jakości materiał edukacyjny, ale też atrakcyjny system nauki dla dzieci na całym świecie! Liczymy na to że idea grywalizacji w procesie nauki przyjmie się w całej rozciągłości, a dzieci dzięki niej będą czerpały z niej wiele radości i satysfakcji.

Serdecznie dziękujemy redakcji portalu Dobra Polska Szkoła za fantastyczny tekst na nasz temat. Mamy nadzieję, że przyciągnie on uwagę wielu czytelników.

Zapraszamy do lektury całego tekstu dostępnego pod tym linkiem > Dobra Polska Szkoła

Możesz również polubić…

1 Odpowiedź

  1. Eryk pisze:

    awesome!!!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *