Zdobywcy Wiedzy – opinia Pani V-ce Dyrektor Agnieszki Lipki

Jak wielkie było nasze zaskoczenie i radość kiedy otrzymaliśmy mail o tytule “Zdobywcy Wiedzy – opinia” od Pani V-ce Dyrektor Agnieszki Lipki ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Radzyniu Podlaskim wiedzą tylko współpracownicy zza ściany. Okrzyk radości po przeczytaniu pierwszej recenzji naszej platformy edukacyjnej zatrząsł ścianami całego budynku 😉 Nie możemy oprzeć się pokusie, aby podzielić się z Wami tą recenzją. Zapraszamy do lektury!


Zdobywcy Wiedzy – opinia

Agnieszka Lipka - V-ce Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 1 w Radzyniu Podlaskim

Platforma  „Zdobywcy Wiedzy” spełnia moje oczekiwania i jest prosta w obsłudze. Quizy są podzielone na poszczególne edukacje i klasy, co ułatwia mi realizację podstawy programowej.

Aktualnie prowadzę z dwiema nauczycielkami zajęcia szkolne w oparciu o materiał z platformy. Uczniowie są naprawdę zadowoleni z tych lekcji i chętnie rywalizują ze sobą w zdobywaniu diamentów za rozwiązane quizy. Zaskoczyło mnie, jak łatwo przychodzi uczniom odrabianie prac domowych, od kiedy zaczęłam je zadawać na platformie.

Według mnie  Zdobywcy Wiedzy to wartościowy materiał i dobra propozycja do nauki. Rodzice są wdzięczni za wprowadzenie platformy na zajęcia, ułatwia im to kontrolę postępów w nauce swoich dzieci.

Dodatkowo, miłym gestem ze strony producenta było zorganizowanie  konkursu w naszej szkole. Dzieci bawiły się świetnie, a zwycięzcy otrzymali cenne nagrody.

Szczerze polecam wszystkim, którzy jeszcze nie zdecydowali się na zakup.

Agnieszka Lipka


Dziękujemy

Chcemy serdecznie podziękować Pani V-ce Dyrektor za tak miłe słowa, zainspirowały one nas do jeszcze bardziej wytężonej pracy.

Czekamy na opinie od wszystkich, którzy mieli już okazję pracować na naszym potalu edukacyjnym. Najważniejsza jest dla nas jakość platformy Zdobywcy Wiedzy – opinia użytkowników jest dla nas bardzo cenną wskazówką, co robimy dobrze, a co można jeszcze poprawić. Zachęcamy do podzielenia się swoimi spostrzeżeniami. Opinie możecie wysyłać na adres pawel@zdobywcywiedzy.pl

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *