Karolina Kępska o ZdobywcachWiedzy.pl

Teacher Trainer - Karolina KępskaMamy przyjemność powiadomić, że kilka dni temu pojawił się artykuł, w którym Pani Karolina Kępska wzięła pod lupę platformę edukacyjną Zdobywcy Wiedzy. Karoliny Kępskiej. Autorka recenzji wyraziła uznanie o naszym produkcie, zwracając uwagę na pozytywny wpływ elementów grywalizacji na rozwój i edukację młodych uczniów.

Póki co, platforma podoba mi się bardzo, bo elementy wiedzy z podstawowych przedmiotów, czyli polski, angielski, matematyka i przyroda przeplatają się z elementami gry. Zadań do wyboru jest bardzo dużo, różnią się poziomami trudności, ale nie trzeba robić ich w żadnej szczególnej kolejności.


Karolina Kępska jest nauczycielką z 12-letnim doświadczeniem. Zaczynała jako nauczycielka języka angielskiego, teraz natomiast pracuje w MAŁA LINGUA & LINGUA TEENS SPACE, gdzie szkoli lektorów, trenerów i metodyków. Interesuje się m.in. tematyką grywalizacji i jej wpływem na edukację, inteligencją wieloraką, metodyką nauczania najmłodszych i nauczaniem polisensorycznym. Pani Karolina, jako osoba, która ma na zajęciach kontakt z osobami z wszystkich grup wiekowych (dzieci, nastoletni, dorośli), orientuje się w specyfice nauczania wśród różnych odbiorców i dba o specjalną indywidualizację szkoleń. Oprócz tego może się pochwalić udziałem w konferencjach naukowych na terenie kraju i publikacjami dydaktycznymi. Jest pełną entuzjazmu, zaangażowaną trenerką, o której uczestnicy szkoleń wypowiadają się w samych superlatywach.

Gorąco zachęcamy do odwiedzenia strony Pani Karoliny oraz polubienia jej profilu Facebookowego. Naprawdę warto spojrzeć na naukę języków w świeży, nieszablonowy sposób 🙂

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *