Zdobywcy Wiedzy na wakacje

Nadszedł z dawna oczekiwany przez nasze pociechy czas wakacji! Moment relaksu, oderwania się od szkolnych zajęć, prac domowych i podobnych obowiązków. Nikt przy zdrowych zmysłach nie goniłby dzieci przez te dwa miesiące do wytężonej pracy edukacyjnej. Ale, ponieważ platforma edukacyjna z powodzeniem łączy w sobie elementy nauki oraz rozrywki, mamy powody sądzić, że czas spędzony z nami będzie wciąż czasem wakacji. Zdobywcy Wiedzy na wakacje – sprawdź dlaczego warto zabrać nas na urlop. 

Zdobywcy Wiedzy na wakacje

Umysł dziecka jest bardzo plastyczny i podatny na wpływ. Ponieważ, niestety, jest przy tym sam w sobie nieco bezładny, naszym obowiązkiem jest zadbać o to, aby nawet podczas miesięcy relaksu dziecko było wystawiane na wartościowe oraz rozwijające treści. Tak samo jak istnieją edukacyjne programy telewizyjne, specjalne układanki, rozwijające zabawy, również i Zdobywcy Wiedzy na wakacje to ciekawa alternatywa na wspólne spędzenie czasu.

Zdobywcy Wiedzy na wakacje

Ponieważ platforma jest kompatybilna ze wszystkimi urządzeniami mobilnymi, tzn. tabletem lub smartfonem, bardzo łatwo zabrać Zdobywców Wiedzy na wakacje. Sprzęt mobilny jest stosunkowo niewielki, toteż nie ma problemów z przeniesieniem go z miejsca na miejsce (na dobrą sprawę jedynym ogranicznikiem byłaby tutaj pojemność baterii). Mało tego, naturalne otoczenie jest w stanie spotęgować doznania i proces edukacji. Wybieracie się nad morze? Żaden problem – mamy quizy dotyczące wody, pogody i zwierząt. Podobnie, jeśli wolicie wakacje w górach bądź na wsi. Dziecko może nie tylko uczyć się o otaczającym świecie w trakcie rozwiązywania zadań, ale też na podstawie przykładów z życia. Mało tego – na każdych, nawet najlepszych wakacjach, może dojść do sytuacji, gdy pogodę zepsuje oberwanie chmury, a jakiekolwiek wychodzenie na dwór czy wycieczki z miejsca odpadają. Co zatem stoi na przeszkodzie, abyśmy, zamiast marnować cenny czas i dzień, urządzili sobie „burzliwy dzień ze Zdobywcami Wiedzy”? Dzieci będą Wam wdzięczne.

Zdobywcy Wiedzy na wakacje to zresztą nie tylko metoda na przyjemną naukę. To też okazja do spędzenia wspólnie czasu z dzieckiem. Możecie razem rozwiązywać zadania, pobawić się z grywalizację i nadrobić czas, który wcześniej spędzaliście w pracy lub w szkole. Przekonajcie się o tym już teraz i zarejestrujcie konto na naszej stronie i bawcie się dobrze!

 

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *