Dzień Nauczyciela ze Zdobywcami Wiedzy

Dzień Nauczyciela już tuż tuż, z tej okazji chcemy zaprezentować Państwu nasze narzędzie, które na pewno będzie nieocenioną pomocą w codziennej pracy z dziećmi. Jest nam niezmiernie miło zaprosić Państwa do wykorzystania w nauczaniu opracowanej przez nas platformy edukacyjnej “Zdobywcy Wiedzy“!

Wiemy, że pierwsze lata nauki w szkole to czas, kiedy uczniowie wykorzystują naturalną ciekawość świata, ujawniają swoje talenty, rozwijają zainteresowania oraz kształtują, często na całe życie, stosunek do szkoły i nauki. Ten czas to niezwykłe wyzwanie, które stoi przed szkołą, pedagogami i wychowawcami odpowiedzialnymi za edukację najmłodszych uczniów.

Zdobywcy Wiedzy

Platforma edukacyjna Zdobywcy Wiedzy wychodzi naprzeciw tym wyzwaniom. Zarówno materiał edukacyjny, jak też funkcjonalności platformy pomogą wykorzystać okres edukacji wczesnoszkolnej jeszcze bardziej efektywnie, uatrakcyjnią czas nauki oraz zapewnią nowoczesne rozwiązania informatyczne w Państwa pracy.

Zdobywcy Wiedzy - MatematykaĆwiczenia umieszczone na platformie łączą naukę z zabawą, zachowując jednocześnie zgodność z obowiązującą w polskim szkolnictwie podstawą programową. Zwarta, uporządkowana tematycznie struktura ćwiczeń ma na celu zachęcenie uczniów do samodzielnego zdobywania i utrwalania poznanego materiału. Wspomaga to również organizację pracy grup uczniowskich w trakcie zajęć w szkole. Platforma posiada wiele funkcji wspomagających nauczanie, jak np. mechanizm grywalizacji, dzięki któremu wzrasta wśród uczniów motywacja do nauki, czy też możliwość zadawania i automatycznego sprawdzania prac domowych w podziale na dowolne grupy. Rytm wykorzystania materiału umieszczonego na platformie reguluje nauczyciel. Wszystkie ćwiczenia mogą zostać wykorzystane jako element pracy w trakcie zajęć szkolnych lub jako element pracy domowej. Mogą one być wykorzystane w komplecie lub pojedynczo.

Obsługa platformy, tj. rejestracja uczniów, zapoznanie uczniów z zasadami jej funkcjonowania oraz przydzielenie zadań do wykonania jest bardzo intuicyjne i nie wymaga od użytkownika umiejętności informatycznych. Nauka obsługi platformy zarówno dla ucznia, jak i dla nauczyciela potrwa tylko kilka minut. Warto podkreślić, że ZdobywcyWiedzy.pl to platforma edukacyjna stworzona w całości przez polskich autorów, w oparciu o polski system edukacji. Bez udziału komercyjnych, zagranicznych podmiotów i korporacji.

Ponieważ już jutro świętujemy Dzień Nauczyciela, chcemy zachęcić Państwa do darmowej rejestracji. Kliknij na baner poniżej i sprawdź!

Zdobywcy Wiedzy - Logo

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *