wczesnoszkolni.pl o Zdobywcach Wiedzy

Logotyp wczesnoszkolni.plPani Marta z redakcji wczesnoszkolni.pl podczas ferii testowała naszą platformę. Kilka dni temu na stronie redakcji pojawił się artykuł, w którym nasza platforma edukacyjna jest opisywana w samych superlatywach. Serdecznie zapraszamy do lektury:

Platforma imponuje nie tylko rozmiarem, ale i różnorodnością całego przedsięwzięcia. W równym stopniu rodzice, jak i nauczyciele, mają możliwość osobistego planowania zajęć i prac domowych w oparciu o dostępny zestaw zadań, co umożliwia indywidualne podejście do dziecka i dopasowanie treści do jego potrzeb edukacyjnych.

wczesnoszkolni.pl – cały artykuł


Wczesnoszkolni.pl, jak sama się przedstawia, to strona poświęcona inspiracjom dla nauczycieli. Znajdziemy tam m.in. teksty o metodach prowadzenia zajęć, szablony do wykorzystania na edukacji plastycznej, informacje dotyczące przydatnych pomocy dydaktycznych, porady jak zaktywizować uczniów, cykliczne konkursy dla dzieci i wiele, wiele innych. Oprócz tego strona organizuje cyklicznie konkursy dla dzieci. Witryna posiada również podstronę ze sklepem zawierającym materiały edukacyjno-szkolne.

ZdobywcyWiedzy.pl - opinia od wczesnoszkolni.pl

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *