zdobywcywiedzy.pl – Wielka premiera

Jest nam niezmiernie miło ogłosić oficjalna premierę opracowanej przez nas Platformy Edukacyjnej zdobywcywiedzy.pl!

Wiemy, że pierwsze lata nauki w szkole to czas, kiedy uczniowie wykorzystują naturalną ciekawość świata, ujawniają swoje talenty, rozwijają zainteresowania oraz kształtują, często na całe życie, stosunek do szkoły i nauki. Ten czas to niezwykłe wyzwanie, które stoi przed nami – odpowiedzialnymi za edukację naszych dzieci.

zdobywcywiedzy.pl - Premiera

Platforma Edukacyjna zdobywcywiedzy.pl wychodzi naprzeciw tym wyzwaniom.

Zarówno materiał edukacyjny, jak też funkcjonalności naszej platformy pomogą wykorzystać okres edukacji wczesnoszkolnej jeszcze bardziej efektywnie, uatrakcyjnią czas nauki oraz zapewnią nowoczesne rozwiązania informatyczne dla najmłodszych uczniów.

Ćwiczenia umieszczone na platformie łączą naukę z zabawą, zachowując jednocześnie zgodność z obowiązującą w polskim szkolnictwie podstawą programową – każdy quiz został zaprojektowany w oparciu o obowiązującą aktualnie Podstawę Programową MEN. Zwarta, uporządkowana tematycznie struktura quizów ma na celu zachęcenie uczniów do samodzielnego zdobywania i utrwalania poznanego materiału, jak również wspomaga organizowanie pracy grup uczniowskich w trakcie zajęć w szkole.

ZdobywcyWiedzy.pl posiadają wiele funkcji wspomagających nauczanie, jak np. mechanizm grywalizacji, dzięki któremu wzrasta wśród uczniów motywacja do nauki, czy też możliwość zadawania i automatycznego sprawdzania prac domowych, w podziale na dowolne grupy. Rytm wykorzystania materiału umieszczonego na platformie reguluje nauczyciel: wszystkie ćwiczenia mogą zostać wykorzystane jako element pracy na zajęciach szkolnych lub jako element pracy domowej, mogą być wykorzystywane w komplecie lub pojedynczo.

Zdobywcy Wiedzy

Obsługa platformy, tj. rejestracja dzieci, zapoznanie z zasadami jej funkcjonowania oraz przydzielanie zadań do wykonania jest bardzo intuicyjne i nie wymaga od użytkownika umiejętności informatycznych. Nauka obsługi platformy, zarówno dla ucznia, jak też dla rodzica oraz nauczyciela potrwa tylko klika minut. Warto podkreślić, że zdobywcywiedzy.pl to platforma edukacyjna stworzona w całości przez polskich autorów, w oparciu o polski system edukacji, bez udziału komercyjnych, zagranicznych podmiotów i korporacji.

Zapraszamy do wykorzystania tego nowoczesnego narzędzia edukacyjnego, jakim jest Platforma Edukacyjna zdobywcywiedzy.pl – jesteśmy przekonani, że korzystanie z platformy przez Państwa dzieci będzie ogromnym wsparciem dla realizowanego przez Szkołę procesu edukacji.

Zapraszamy do rejestracji!

Zespół Zdobywcy Wiedzy

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *