Zdobywcy Wiedzy – wymagania techniczne

Zdobywcy Wiedzy już zdobywają pierwszych użytkowników. Z tej okazji postanowiliśmy podpowiedzieć Państwu na jakim sprzęcie, przeglądarce i rozdzielczości najlepiej używać naszej platformy edukacyjnej.

Zdobywcy Wiedzy

Platforma edukacyjna jest dedykowana dla przeglądarki Google Chrome, ale mogą Państwo również skorzystać z Internet Explorer 9 i 10 (Windows), Firefox (Mac lub Windows) oraz Safari (Mac). Zalecamy korzystanie z monitora o rozdzielczości 1440 x 900  pikseli lub wyższej. Nie znaczy to oczywiście, że na innej rozdzielczości nie ma możliwości korzystania z zasobów naszej platformy, na zalecane rozdzielczości przygotowane przez nas materiały wyglądają najlepiej. Dokładamy wszelkich starań, aby Zdobywcy Wiedzy dostępni byli również na urządzeniach mobilnych. Nasi specjaliści techniczni ciągle udoskonalają wersję mobilną, dostępna jest ona na smartfonach oraz tabletach z systemami operacyjnymi Android, iOS.

Zdobywcy Wiedzy - Wymagania techniczne

Zdobywcy Wiedzy nie wymagają instalacji żadnego oprogramowania na Państwa komputerze. Wszystkie materiały, wyniki oraz statystki przechowywane są w chmurze, dzięki temu mają Państwo i Państwa dzieci dostęp do platformy na każdym urządzeniu połączonym z internetem.

Bardzo istotnym aspektem technicznym jest dla nas bezpieczeństwo, dlatego zdecydowaliśmy się zainstalować protokół bezpieczeństwa HTTPS, a nad bezpieczeństwem Państwa transakcji czuwa system Przelewy24. Dołożyliśmy również wszelkich starań, aby Państwa dzieci czuły się bezpiecznie, nasz system nie udostępnia możliwości kontaktu z uczniami. W planach mamy jedynie wprowadzenie tablicy ogłoszeniowej, na której nauczyciel będzie mógł wstawiać komunikaty dla uczniów.

Nasz produkt czeka jeszcze na kilka ważnych aktualizacji oraz nowych funkcjonalności, o których będziemy Państwa informować na bieżąco komunikatami na platformie, mailingiem, wpisami na blogu oraz komunikatami na naszych mediach społecznościowych. Przy okazji zapraszamy Państwa do subskrypcji naszych kanałów.

Zdobywcy Wiedzy Facebook Zdobywcy Wiedzy SnapChat Zdobywcy Wiedzy Google+ Zdobywcy Wiedzy Twitter Zdobywcy Wiedzy YouTube

Jeśli zauważą Państwo błędy w działaniu naszej platformy lub mają Państwo pomysł jak można usprawnić jej działanie czekamy na kontakt pod adresem: pomoc@euro-forum.com.pl. Za wszystkie uwagi będziemy bardzo wdzięczni, chcemy, aby nasza platforma była jak najlepiej dostosowana do Państwa oczekiwań. W razie pytań zapraszamy również do działu FAQ na stronie głównej naszej platformy.

Zapraszamy!

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *