Prezent na Dzień Dziecka

Już jutro jedno z najbardziej popularnych świąt – Dzień Dziecka. Rodzice z całego kraju zabierają swoje pociechy do kina, na lody, wręczają im rowery, zabawki i inne najprzeróżniejsze upominki. Dlaczego o tym mówimy? Ponieważ my sami również przygotowaliśmy dla Was nie lada atrakcję: świetny prezent na Dzień Dziecka!

Prezent na Dzień Dziecka

Już w tym momencie czeka na Was aż 300 zestawów, na które składają się: dwa zeszyty, cztery naklejki, plan lekcji oraz zakładka do książki! To wszystko w barwach Zdobywców Wiedzy i z naszymi bohaterami. Dzięki temu Wasze dzieci nie tylko dostaną świetny upominek z okazji ich święta. Z miejsca wyróżnią się w szkole podczas lekcji i wzbudzą zainteresowanie. Co więcej, nasi Zdobywcy będą towarzyszyli im cały czas, pomagając w codziennej nauce i powiększaniu zasobu wiedzy!

Ciekawi Was pewnie, w jaki sposób moglibyście zdobyć tak wartościowy zestaw… Nic prostszego! Jedyne, co musicie zrobić, to wejść na stronę www.zdobywcywiedzy.pl i zamówić nasz ekskluzywny, roczny abonament Prymus. Pamiętajcie jednak, że czas ucieka, a zestawy trafią w ręce jedynie 300 pierwszych osób, które dokonają zamówienia. Zegar tyka 🙂

Przypominamy, że zamawiając plan Prymus zyskujecie o wiele więcej. Po pierwsze: abonament Prymus przyznaje Wam i Waszym pociechom nielimitowany dostęp do naszych quizów i gier edukacyjnych na cały następny rok szkolny, tj. od 1 września tego roku do 21 sierpnia 2018. Po drugie: przez cały czas od momentu zamówienia aż do 31 sierpnia 2017 włącznie i tak korzystacie z naszej platformy, ale bezpłatnie. 120 złotych, bo tylko tyle wynosi cena tego planu, to naprawdę niewiele za takie możliwości, nie wspominając, że atrakcyjny prezent na Dzień Dziecka jedzie do Was kompletnie za darmo!

Prezent na Dzień Dziecka - Zdobywcy Wiedzy

Cała promocja, której stawką są atrakcyjne gadżety na Dzień Dziecka, potrwa do 4 czerwca. Już teraz możemy zauważyć, że zestawy rozchodzą się jak świeże bułeczki. Po co zatem czekać? Zapewnijcie swojej pociesze atrakcyjny prezent na Dzień Dziecka już teraz! Nasza super promocja jest limitowana, przygotowaliśmy tylko 300 zestawów!

ZAMÓW JUŻ DZIŚ!

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *