Rodzicu, śpiesz się! Czas ucieka…

Przedsprzedaż na rok szkolny 2017/2018Niebawem zakończy się rok szkolny i rozpocznie się długo wyczekiwana przez dzieci przerwa od obowiązków związanych ze szkołą. Wakacje to wspaniały czas na odpoczynek i regenerację dla dzieci. Tak, czy inaczej jest to również doskonała okazja do podtrzymania zainteresowania nauką. Pytanie tylko, w jaki sposób mądrze zorganizować dziecku taką przygodę?

Multimedia na wakacjach

W dzisiejszych realiach trudno o uniknięcie kontaktu z multimediami – również w trakcie przerwy w nauce. Dzieci coraz częściej, chętniej i bardziej świadomie korzystają z dostępnych urządzeń elektronicznych takich jak komputer, czy tablet. Często interesują się barwnymi grami dostępnymi na te urządzenia, a my – Rodzice, chcemy dobrać jak najbardziej odpowiednie dla nich treści i zapewnić im bezpieczeństwo w czasie tej zabawy.

Zdobywcy Wiedzy to doskonały wybór dla mojego dziecka

W odpowiedzi na to wyzwanie, chcemy zachęcić Państwa gorąco do dołączenia się do akcji Wakacje ze Zdobywcami Wiedzy. Nasza platforma łączy bowiem oczekiwania dzieci odnośnie kolorowej, atrakcyjnej aplikacji z funkcją edukacyjną, tak pożądaną przez rodziców. Taki mariaż formy i treści powoduje, że od Zdobywców Wiedzy naprawdę trudno się oderwać! Specjalnie dla Państwa dzieci przygotowaliśmy bardzo ciekawą, naszym zdaniem, promocję.

Nawet 16 miesięcy dostępu w cenie 12-stu? Poproszę!

Promocja, którą przygotowaliśmy, dotyczy zakupu abonamentu na kolejny rok szkolny 2017/ 2018. W związku z tym, w cenie 120 PLN otrzymujecie Państwo pełny dostęp do zasobów i funkcjonalności Zdobywców Wiedzy w okresie od 01.09.2017 do 31.08.2018. Nie było by w tym nic szczególnego, gdyby nie fakt, że od momentu zakupu do rozpoczęcia roku szkolnego dzieci będą mogły korzystać z platformy zupełnie za darmo! Zasada jest prosta: im wcześniej zdecydujecie się Państwo na zakup, tym dłużej dziecko skorzysta z gier, quizów i zadań online. Ilość dni korzystania gratis pokazuje na naszym cenniku specjalnie do tego celu przygotowany licznik. Innymi słowy: czas ma tutaj kolosalne znaczenie!

Co zyska moje dziecko?

Zdobywcy Wiedzy to multimedialna, interaktywna platforma edukacyjna dla dzieci w wieku 5-10 lat dostępna z poziomu przeglądarki internetowej. W swoich zasobach zawiera ponad 10 000 interakcji (gier, quizów, zadań online) z zakresu edukacji polonistycznej, matematycznej, przyrodniczej i języka angielskiego. Oprócz walorów stricte edukacyjnych (materiał edukacyjny jest zgodny z obowiązująca podstawą programową MEN), Zdobywcy Wiedzy nagradzają aktywność dzieci atrakcyjnymi odznakami do kolekcjonowania online, możliwością wzięcia udziału w konkursach z nagrodami, a dla najlepszych przewidziane zostało pierwsze miejsce w rankingu wszechczasów Zdobywców Wiedzy!

Jak mogę kupić dostęp do platformy w ramach akcji promocyjnej?

Promocja, o której mowa w tym artykule obejmuje abonament Prymus, dostępny w cenniku platformy pod adresem (kliknij tutaj). Jesteśmy przekonani, że jest to doskonały wybór dla Państwa dziecka.

Czekamy już tylko na Was!

Zdobywcy Wiedzy

Możesz również polubić…

2 komentarze

  1. Wydaje mi się, że takie rozwiązanie jest dobrym sposobem na zachęcenie dziecka do kontynuowania i podtrzymywania zdobytej już wiedzy. Tym bardziej, że jest to forma najbardziej oczekiwana przez dzieci – tablet.

  2. tata pisze:

    moje dziecko jest w 1 klasie i potrafi się lepiej posługiwać tabletem od mnie hehe

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *