Zdobywcy Wiedzy na majówce

Cześć! Za chwilę rozpoczynamy Wielką Majówkę. W tym roku przypada ona na okres od poniedziałku do środy. Wraz z poprzedzającym ją weekendem daje to aż pięć dni wypoczynku! Z tej okazji mamy dla Was nową propozycję na ten czas – akcję Zdobywcy Wiedzy na majówce. Już teraz możecie cieszyć się pełnym zestawem naszych gier i quizów!

Majówka to dla Polaków czas szczególny. Jest okazją do świętowania, ale także do odpoczynku od pracy na rzecz towarzystwa bliskich i rodziny. Wielu z nas wybierze wypoczynek na łonie natury. W dzisiejszych czasach bardzo często zabieramy ze sobą w podróż urządzenia elektroniczne, takie jak smartfony i tablety. I choć wielu zarzeka się, że w tym czasie „odcina” się od tego, zawsze znajdzie się moment, żeby zajrzeć do Internetu, czy sprawdzić pocztę. Zresztą, gdy wybiorą się Państwo na wycieczkę, z pewnością zechcecie skorzystać z nawigacji lub sprawdzić w odwiedzonej okolicy listę zabytków lub innych miejsc godnych uwagi. Tak to już jest – Internet i multimedia towarzyszą nam na co dzień i są już czymś więcej niż telefon komórkowy.

Zdobywcy Wiedzy na majówce

Dziecko to “żywioł” – jest ciekawe świata, rozbrykane i radosne. Oczekujemy, że w czasie Majówki nasze dzieci aktywnie spędzą czas z dala od komputera. Zależy nam, żeby dotleniły organizm, grały w piłkę, bawiły się  i śmiały głośno. Życzymy Wam, aby w ten okres dopisywała Wam pogoda! A w trakcie podróży można bez problemu skorzystać z akcji Zdobywcy Wiedzy na majówce. Skoro mamy już ze sobą nasze urządzenia, nic nie stoi na przeszkodzie, żeby umożliwić dziecku wartościowe spędzenie czasu.

To okazja zarówno dla tych z Państwa (i oczywiście Waszych dzieci), którzy już korzystali z konta na naszej stronie jak i dla tych, którzy dopiero zaczynają z nami przygodę. Otworzyliśmy bowiem dostęp do wszystkich gier i quizów edukacyjnych na naszej platformie. Do wyboru są ćwiczenia online z polskiego, matematyki, przyrody i angielskiego dla uczniów w wieku 5-10 lat. Z nieograniczonego dostępu do wszystkich treści możecie Państwo korzystać razem z dziećmi bezpłatnie aż do 07 maja!

Do zobaczenia po zalogowaniu. Liczymy, że akcja Zdobywcy Wiedzy na majówce pozwoli spędzić Waszym dzieciom czas w sposób przyjemny i pożyteczny.
Maciek

 

Możesz również polubić…

1 Odpowiedź

  1. endrike pisze:

    Super akcja mam to za darmo!!! naprawdę!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *