Zdobywcy Wiedzy w Twojej szkole!


Znak jakości - Zdobywcy Wiedzy w Twojej szkoleDrodzy nauczyciele, serdecznie dziękujemy za zainteresowanie i ciepłe opinie, które przesyłacie Państwo na temat platformy edukacyjnej
ZdobywcyWiedzy.pl. Praca nad nią to pasjonujące, aczkolwiek niełatwe zajęcie. Dlatego cały czas czekamy na Państwa uwagi, które traktujemy jako drogowskaz – co robimy na tej drodze dobrze, a nad czym powinniśmy jeszcze popracować. W związku z dużym zainteresowaniem ze strony nauczycieli postanowiliśmy uruchomić program Zdobywcy Wiedzy w Twojej szkole. 

Aktualnie jesteśmy w bardzo ważnym miejscu naszego rozwoju. Państwa zainteresowanie motywuje nas do ciągłego doskonalenia platformy. Zmiany w ramach reformy edukacji, którą ministerstwo wprowadza od września 2017 stawiają przed nami kolejne wyzwania. Cały czas powstają nowe gry, zadania, testy, quizy, a wszystko to przygotowujemy dla Państwa uczniów.

Platforma edukacyjna ZdobywcyWiedzy.pl powstała z pasji do edukacji najmłodszych. Każdy nauczyciel wie, że pierwsze lata nauki w szkole podstawowej to wyjątkowy czas dla uczniów. To okres niezwykle istotny także dla nas, Nauczycieli, ponieważ jest to niepowtarzalna okazja, aby szlifować “małe diamenty”, pomagać im zdobyć odpowiedni kształt i blask, wydobyć wspaniałe talenty i mieć wpływ na podwaliny ich przyszłych sukcesów w życiu.

Współczesna szkoła coraz częściej dysponuje atrakcyjnymi narzędziami multimedialnymi do wykorzystania w trakcie lekcji. Komputery na dobre zagościły już w pracowniach szkolnych i coraz częściej pojawiają się w nich także tablice interaktywne. Wychodząc naprzeciw rosnącej potrzebie odpowiedniego oprogramowania dla tych urządzeń, chcemy zaproponować Państwu bezpłatne wykorzystanie naszej platformy edukacyjnej w szkole.Program Zdobywcy Wiedzy w Twojej szkole

Zdobywcy Wiedzy w Twojej szkole to program, który kierujemy do wszystkich dyrektorów i nauczycieli szkół podstawowych na terenie całego kraju. Zależy nam również na udostępnieniu platformy w polonijnych szkołach poza granicami Polski.

W ramach programu bezpłatnie włączymy pełny dostęp do gier i quizów wszystkim zainteresowanym szkołom podstawowym. Zależy nam na dostarczeniu platformy do szkół celem wykorzystania jej przez Państwa w czasie zajęć lekcyjnych na tablicy interaktywnej. Każda placówka, która wyśle do nas chęć przystąpienia do programu otrzyma specjalne konto, gdzie po zalogowaniu się, będzie miała możliwość skorzystania z udostępnionych tam materiałów.Bohaterowie Zdobywców Wiedzy

Konto szkolne będzie posiadało wyłącznie możliwość prezentowania quizów. Pozostałe funkcje, takie jak moduł zadawania prac domowych, szczegółowe raporty i statystyki aktywności uczniów – w tym rankingi – nie będą aktywne. Są one zarezerwowanie dla kont uczniowskich. Otrzymają Państwo zatem szeroki materiał edukacyjny do wykorzystania podczas lekcji. Jesteśmy pewni, że używanie platformy podczas zajęć będzie świetnym urozmaiceniem lekcji i zaspokoi potrzebę wykorzystania pomocy multimedialnych. Dodatkowo mamy nadzieję, że korzystanie z naszego rozwiązania ułatwi Państwu codzienną pracę i sprawi uczniom wiele radości. To jednak nadal nie wszystko! Każda szkoła, która weźmie udział w programie będzie otrzymywać cyklicznie zestawy inspirujących kart pracy do wydruku.

Zachęcamy do udział w programie Zdobywcy Wiedzy w Twojej szkole.  Zgłoszenia można nadsyłać poprzez formularz kontaktowy ze wskazaniem numeru telefonu.

Już dziś zapraszamy do odwiedzenia strony  https://zdobywcywiedzy.pl/platforma/courses, na której umozliwiamy zapoznanie się w wersją demonstracyjną platformy.

Z niecierpliwością czekamy na Państwa zgłoszenia.


Zgłoś swoją szkołę już dziś!

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Facebook