Zdobywcy Wiedzy w Twojej szkole!


Znak jakości - Zdobywcy Wiedzy w Twojej szkoleDrodzy nauczyciele, serdecznie dziękujemy za zainteresowanie i ciepłe opinie, które przesyłacie Państwo na temat platformy edukacyjnej
ZdobywcyWiedzy.pl. Praca nad nią to pasjonujące, aczkolwiek niełatwe zajęcie. Dlatego cały czas czekamy na Państwa uwagi, które traktujemy jako drogowskaz – co robimy na tej drodze dobrze, a nad czym powinniśmy jeszcze popracować. W związku z dużym zainteresowaniem ze strony nauczycieli postanowiliśmy uruchomić program Zdobywcy Wiedzy w Twojej szkole. 

Aktualnie jesteśmy w bardzo ważnym miejscu naszego rozwoju. Państwa zainteresowanie motywuje nas do ciągłego doskonalenia platformy. Zmiany w ramach reformy edukacji, którą ministerstwo wprowadza od września 2017 stawiają przed nami kolejne wyzwania. Cały czas powstają nowe gry, zadania, testy, quizy, a wszystko to przygotowujemy dla Państwa uczniów.

Platforma edukacyjna ZdobywcyWiedzy.pl powstała z pasji do edukacji najmłodszych. Każdy nauczyciel wie, że pierwsze lata nauki w szkole podstawowej to wyjątkowy czas dla uczniów. To okres niezwykle istotny także dla nas, Nauczycieli, ponieważ jest to niepowtarzalna okazja, aby szlifować “małe diamenty”, pomagać im zdobyć odpowiedni kształt i blask, wydobyć wspaniałe talenty i mieć wpływ na podwaliny ich przyszłych sukcesów w życiu.

Współczesna szkoła coraz częściej dysponuje atrakcyjnymi narzędziami multimedialnymi do wykorzystania w trakcie lekcji. Komputery na dobre zagościły już w pracowniach szkolnych i coraz częściej pojawiają się w nich także tablice interaktywne. Wychodząc naprzeciw rosnącej potrzebie odpowiedniego oprogramowania dla tych urządzeń, chcemy zaproponować Państwu bezpłatne wykorzystanie naszej platformy edukacyjnej w szkole.Program Zdobywcy Wiedzy w Twojej szkole

Zdobywcy Wiedzy w Twojej szkole to program, który kierujemy do wszystkich dyrektorów i nauczycieli szkół podstawowych na terenie całego kraju. Zależy nam również na udostępnieniu platformy w polonijnych szkołach poza granicami Polski.

W ramach programu bezpłatnie włączymy pełny dostęp do gier i quizów wszystkim zainteresowanym szkołom podstawowym. Zależy nam na dostarczeniu platformy do szkół celem wykorzystania jej przez Państwa w czasie zajęć lekcyjnych na tablicy interaktywnej. Każda placówka, która wyśle do nas chęć przystąpienia do programu otrzyma specjalne konto, gdzie po zalogowaniu się, będzie miała możliwość skorzystania z udostępnionych tam materiałów.Bohaterowie Zdobywców Wiedzy

Konto szkolne będzie posiadało wyłącznie możliwość prezentowania quizów. Pozostałe funkcje, takie jak moduł zadawania prac domowych, szczegółowe raporty i statystyki aktywności uczniów – w tym rankingi – nie będą aktywne. Są one zarezerwowanie dla kont uczniowskich. Otrzymają Państwo zatem szeroki materiał edukacyjny do wykorzystania podczas lekcji. Jesteśmy pewni, że używanie platformy podczas zajęć będzie świetnym urozmaiceniem lekcji i zaspokoi potrzebę wykorzystania pomocy multimedialnych. Dodatkowo mamy nadzieję, że korzystanie z naszego rozwiązania ułatwi Państwu codzienną pracę i sprawi uczniom wiele radości. To jednak nadal nie wszystko! Każda szkoła, która weźmie udział w programie będzie otrzymywać cyklicznie zestawy inspirujących kart pracy do wydruku.

Zachęcamy do udział w programie Zdobywcy Wiedzy w Twojej szkole.  Zgłoszenia można nadsyłać poprzez formularz kontaktowy ze wskazaniem numeru telefonu.

Już dziś zapraszamy do odwiedzenia strony  https://zdobywcywiedzy.pl/platforma/courses, na której umozliwiamy zapoznanie się w wersją demonstracyjną platformy.

Z niecierpliwością czekamy na Państwa zgłoszenia.


Zgłoś swoją szkołę już dziś!

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *