edukacjawczesnoszkolna.edu.pl o Zdobywcach Wiedzy

Jakiś czas temu zgłosiła się do nas redakcja strony edukacjawczesnoszkolna.edu.pl, którą zainteresował nasz portal edukacyjny. Po krótkich rozmowach zdecydowaliśmy się poddać testom ze strony redakcji. Dwa tygodnie intensywnych testów przyniosły efekt w postaci obszernego artykułu na temat Zdobywców Wiedzy.

Portal edukacyjny = ZdobywcyWiedzy.pl

Poniżej fragment artykułu:

Dzięki takiej różnorodności gier, zachowaniu proporcji pomiędzy nauką i zabawą oraz atrakcyjnej szacie graficznej nie ma miejsca na nudę. Interfejs platformy jest intuicyjny i czytelny; w zasadzie ograniczony do najbardziej potrzebnych funkcji, niezbędnych do wykonania poszczególnych zadań i poruszania się po platformie.

zw-678x381


edukacjawczzesnoszkolna.edu.plSerdecznie zapraszamy do lektury całego wpisu oraz polubienia profilu edukacji wczesnoszkolnej na Facebooku, na którym redakcja serwuje wiele interesujących treści. Znajdą tam Państwo między innymi informacje na temat nadchodzącej reformy edukacji, materiały przydatne w codziennej pracy każdego nauczyciela oraz wiele ciekawych porad i newsów. Na czele portalu edukacjawczesnoszkola.edu.pl stoi Radosław Szymański – nauczyciel akademicki, doradca metodyczny edukacji wczesnoszkolnej, neurologopeda dziecięcy. Pan Szymański od wielu lat prowadzi intensywne działania na polu edukacji najmłodszych dlatego tym bardziej cieszy nas pozytywna opinia na temat naszego portalu edukacyjnego. Serdecznie dziękujemy!

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *